Survivor 2017

Son yılların en çok izlenen yarışması Survivor bu sene de gündeme damgasını vuracak. Survivor 2016’da Avatar Atakan 1. Olarak 500 bin TL kazanmıştı. Her geçen sene daha çok zorlaştırılan programda yarışmacıların açlık ve sınırları zorlayan yarışmalarla hayatta kalması bekleniyor. Aynı zamanda eğlenceli ve farklı yarışmacılar ile programa renk katılmakta. Sürekli sakatlıkların meydana geldiği, tartışmaların ve aynı zamanda eğlenceli durumların olduğu yarışma da bu sene neler olacağı herkesçe merakla bekleniyor. Bu sene Survivor 2017 Şubat ayında başlayacak ve performans olarak yüksek yarışmacılar bulunacak.

Survivor 2017 Best Star olarak çekileceği konuşulan yarışma da yine eski yarışmacılar bulunabilir. Söylentilere göre bunlardan bazıları Nihat Doğan, Nagihan, Semih, Turabi. Şimdiden konuşulan konular ise bu sene kadroda kimlerin olacağı. Daha önce Panama ve Dominik’te çekilen Survivor’ın bu sene Yunanistan’da çekileceği dedikodular arasında. Yapımcısı Acun Ilıcalı bu senede sürpriz isimlerin katılacağını ama henüz açıklama yapılmayacağını söyledi. Ilıcalı daha önce Beşiktaşlı Daniel Amokachi ile görüşmüştü ancak kesin bir bilgi henüz yok. Birlikte yemek yiyen ikili daha sonra Survivor için mi görüştünüz sorularına yanıt vermedi. Ancak Acun Ilıcalı 3 ismin belli olduğunu ancak birer birer açıklanacaklarını belirtti. Bunun yanında bu senenin en çok konuşulan isimlerinden biri olan Kerimcan Durmaz’ın da katılacağı söyleniyor.

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı Durmaz ile bir araya geldiği ve muhabbet ettikleri bir isim. Kerimcan Durmaz internet fenomenlerinden biri. Yaptığı paylaşımlarla dikkat çeken Kerimcan daha sonra djlik yapmaya başladı. Ilıcalı’nın teklifini kabul ettiği söylenen Kerimcan Durmaz için bazı değişiklikler yapılabilir. Survivor her sene daha yoğun bir ilgiyle karşılaşıyor. Bu nedenle de yapılan başvurular sürekli artmakta.

Başvuru TV8’in internet sayfasından gerçekleşmekte. Yarışmaya başvuranların, sigara içiyor musunuz, sağlık probleminiz var mı, neden katılmak istiyorsunuz,  hangi özelliklerinize güveniyorsunuz gibi soruları yanıtlaması gerekiyor. Bunun yanında TV8 ekranlarında yayınlanan göz6 programından da Survivor’a doğrudan katılacak yarışmacılar olacak. Göz6 yarışmasında yarışan 8 kadın 8 erkek yarışmacıdan birinci olan bir kadın ve bir erkek yarışmacı Survivor’ a doğrudan gitme şansı elde edecekler.