Bulunmaz Hint Kumaşı Nedir ?

Hiç araştırdınız mı !
Ben kendimi yormadım bile, altı üstü kumaş işte.
Ben pamuklu kumaş severim, yakmaz terletmez, oh mis gibi mis.
Sade, sıradan, kolay ulaşabileceğim şeyleri severim, ötesi bana dokunur bilirim. Kendini bilmek de iyi bir şeydir bence.
Normal, akıl sağlığı ve ruh sağlığı fena sayılmayacak düzeyde, her hangi bir insanım ben yani.
Çok jan janlı dış görüntüsünü de sevmem, afilli laflar, kibirli bakışlar ve en önemlisi etiket üstünden konuşanları pek hazzetmem.
Cümleye başlarken daha, ben bilmem kim deyip, konumunu, mesleğini kullananlar veya ben bilmem ne fakültesini bitirmiş biri olarak diye konuşmasına giriş yapan insanlardan da hoşlanmam.
Eeeee, mübarek olsun da bana ne !
Hala emin mi değilsin de, hala her cümle başına ekleyerek, hatırlayıp kanıksamaya çalışıyorsun, yoksa olduğun şeyi mi yadırgayıp emin olamıyorsun ? Benden 4-5 sene fazla okumuşsun kabul, saygı duyuyorum da;
Söyle bana, ne kadar düzgün bir insansın veya bu mükemmel kimliğinle hangi başarının altına imza attın, sıfatının altını ne ile doldurdun bu bariz farklılık yaratma çaban niye ?
Bir de ben çok farklı bir insanım, öyle senin bildiğin insanlar gibi değilim diyenler var.
Suyun üstündemi yürüyorsun, uzaylımısın ne ?
Napıyorsun yani anlat, kulağından yemek yiyip, gözünden mi nefes alıyorsun ? Ne yani..
Vırttıdıyım, zırttıdıyım anlat, uydur gitsin. Zoru görünce fısssss o ne oluyo o zaman. Baş kaldırmak için başının mı yerini bulamıyorsun farklı kişilik.
Hepimiz ama hepimiz aynıyız aslında. Kafa sayısı nerde çoksa oraya gideriz bu daha kolaydır çünkü. En öndende bu sayın, saygı değer farklı kişilikler gider valla.
Yok birbirimizden farkımız hepimiz aynı familyayız !
Allahın yarattığı aciz insanlarız ama hep dev aynasında görürüz kendimizi ve özelliklerimizi ne yazık ki.
Yaptığın veya yapacağın işi yapabilecek, bir kişi bile olsa, varsa üzgünüm ne özelsin, ne de farklı. Dış görüntün ile güzellik anlamında farklı olduğunu düşünüyorsan üzgünüm deri bu buruşuyor bir süre sonra, birde yer çekimi var. Allah karaktere zeval vermesin çok da takma yani.
Evlerinizdeki aynaları değiştirin o zaman, fotoşoplu ve iki beden büyük gösteriyor demek ki. Tüm yanılgı ondan, hep aynaların suçu yani, yoksa bizler masumuz.
Birbirimizden farklı falanda değiliz !
Doğup, büyüyüp, yaşlanıp ölüyoruz işte, bunun tersini yapabiliyorsan işte o zaman yeminlen farklıymışsın !
Sevgilerle …